GTA: San Andreas'ın Android ve iOS Versiyonu Aralık'ta Çıkıyor

GTA: San Andreas'ın Android ve iOS Versiyonu Aralık'ta Çıkıyor

Rockstar şirketinin dünya üzerindeki popüler oyunu olan GTA için, henüz daha GTA 5'in yankıları sürerken önceki oyunlarından olan GTA: San Andreas'ın Aralık ayında Android, iOS, Amazon Kindle ve Windows Phone platformları için çıkarılacağını açıkladı.

GTA 5 ile müthiş bir başarı yakalayan Rockstar, oyunun çıkışından hemen sonra 1 milyar dolar satış geliri elde etmiş ve bununla birlikte oyun sektöründeki neredeyse tüm rekorları alt üst etmişti. GTA 5'in yankıları internette sürmeye devam ederken, şirket bu sefer GTA: San Andreas'ın mobil platformlar için geliştirildiğini ve önümüzdeki ay içerisinde çıkış yapacağını açıklayarak piyasaya yine bir bomba düşürdü.

Oyundaki karakterler, araçlar ve çevre tamamen değiştirilerek mobil cihazlar için yepyeni bir görünüme kavuşturulan yeni GTA: San Andreas, şimdiden pek çok oyuncuyu heyecanlandırdı. Özellikle son zamanlarda mobil cihazların hem internet kullanımı hemde oyun oynama oranlarında bilgisayarlarımızı geride bırakmaya başlamasından sonra yapımcı şirketlerinde önem vermeye başladığı mobil platformlar için önümüzdeki süreçte çok daha gelişmiş ve etkileyici oyunlar görebiliriz.

iOS 7 işletim sisteminin çıkışından sonra MOGA ve Logitech markalı iPhone oyun kontrolörleri sayesinde GTA oynamanın keyfini iPhone'larınız üzerinde maksimuma çıkartabilirsiniz. Yeni bir kontrol sistemi ile birlikte gelecek olan oyun, oyuncuların sadece ihtiyacı olan kontrol mekanizmalarının ekranda görünmesini sağlayarak oyun keyiflerini arttıracak.

Android, iOS, Amazon Kindle ve Windows Phone platformları için Aralık ayında çıkış yapacak olan GTA: San andreas hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sonic Dash Android Versiyonu Çıktı!

YORUMLAR