GTA V gamescom'da Gösterilecek

GTA V gamescom'da Gösterilecek

GTA V gamescom'da Gösterilecek

Kasım ayında çıkan ilk fragmanı ile oyun dünyasında iştahları kabartan Rockstar Games GTA V’i derin bir sessizliğe bürüdü. Her ne kadar aradan 7-8 ay geçmiş olsa da hala birçok mecrada adını sık sık duyuyoruz. Yine bir GTA V söylentisi gündemi meşgul ediyor. Söylentilerin bu seferki hedefi Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen gamescom fuarı oldu.

Söylentiye göre GTA V gamescom’da gösterilecek, bu söylentinin çıkmasının asıl nedeni ise gamescom için yayınlanan tanıtım videosunun bir bölümünde GTA V’in çıkan ilk fragmanına ait bir görüntünün yer alıyor olması. E3 2012’ye katılmayan Rockstar Games herkesi şaşırtıp gamescom’a katılacağını duyurmuştu belki buradan yola çıkarak bu söylentinin güçlü olabilme ihtimali var diyebiliriz.

Take-Two tarafından dağıtımı yapılması planlanan GTA V Rockstar Games tarafından kapalı kapılar ardında sessiz sedasız geliştirilmeye devam ediyor. Oyun için elimizde kısıtlı bilgi ve bir video var oyunun henüz hangi platformlarda çıkacağı bile belirsiz. Şimdi gamescom 2012’yi bekleyip göreceğiz. Almanya’da düzenlenecek olan gamescom fuarı 15-19 ağustos tarihleri arasında Köln’de…

YORUMLAR