GTA V İçin Ön Siparişler Başlıyor

GTA V İçin Ön Siparişler Başlıyor

Bir Rockstar Games efsanesi daha olmaya hazırlanan GTA V için geçtiğimiz günlerde Rockstar Games resmi olarak oyunun çıkış tarihini ya da çıkış zamanını verdi diyebiliriz. Tam tarih diyemiyoruz çünkü 2013’ün bahar aylarında çıkacak denilen yapım için kesin bir ay, gün söz konusu değildi. Şimdi ise Rockstar Games resmi olarak GTA V’in ön siparişlerine başlamaya hazırlanıyor.

Resmi olarak, Rockstar Games ile çalışan perakendecilere gönderilen mektupta yer alan bildirime göre Rockstar Games 5 Kasım 2012 günü GTA V için ön siparişlerine başlıyor. GTA V suskunluğunu bozdu ve piyasayı alt üst etmeye hazırlanıyor diyebiliriz. Sadece bir video ile bizlere gösterilen yapımın şimdilerde ikinci videosu hazırlanıyor.

İki büyük gelişme ile GTA V yine oyun gündeminin zirvesine oturmayı başardı. Yayınlanacak yeni videosu ile birlikte başlayacak olan ön siparişler için şimdiden bütün GTA V hayranları heyecanlı bir bekleyiş içerisine girdi bile. 5 Kasım’da videosu ve ön siparişi ile bizlere merhaba diyecek olan GTA V için sabırsızlıkla beklemeye devam ediyoruz.

YORUMLAR