GTA V İçin Yeni Çıkış Tarihi

Oyun dünyasına bomba gibi düşen GTA V’in çıkış tarihi Amazon’un başını fazlasıyla ağrıtmış olacak ki, oyunun sayfasından bu çıkış tarihi kaldırıldı. Çok değil, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan 26 Mart 2013 tarihli GTA V çıkış tarihi Amazon’un oyun sayfası

GTA V İçin Yeni Çıkış Tarihi

Oyun dünyasına bomba gibi düşen GTA V’in çıkış tarihi Amazon’un başını fazlasıyla ağrıtmış olacak ki, oyunun sayfasından bu çıkış tarihi kaldırıldı. Çok değil, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan 26 Mart 2013 tarihli GTA V çıkış tarihi Amazon’un oyun sayfasından kaldırıldı ama bu oyunun hayranlarını heyecanlandırmaya yetti ve arttı bile diyebiliriz. Şimdi konu yine GTA V ve yeni bir çıkış tarihi.

Bu sefer ortaya yeni bir çıkış tarihi iddiasını atan Almanya merkezli bir perakendeci. Saturn tarafından yayınlanan çıkış tarihine bakacak olursak Amazon, Saturn’e göre 11 gün geç kalıyor. 15 Mart 2013 tarihinde çıkacağı iddia edilen GTA V’in bu tarihte çıkacağını söyleyen perakendeci Saturn oyunu ön sipariş eden kullanıcılarına ayrıca posterde hediye ediyor.

Ancak bu tarihte Saturn tarafından radikal bir karar ile kaldırıldı. 69.99 Euro’dan satılan Saturn’ün GTA V sayfasına bu adresten ulaşabilirsiniz. Rockstar Games konu ile ilgili hiçbir açıklama yapmadı ve bizde Rockstar Games’ten gelecek açıklamayı beklemekten başka bir şey yapamıyoruz.

Samsung 7 Serisi Dokunmatik Monitörler Tanıtıldı

YORUMLAR