GTA V'in Fiyatı Ne Kadar Olacak?

GTA V'in Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Rockstar Games tarihinin en iyi yapımı olması beklenen ve 2013 yılının en çok bekleneni olan GTA V’in fiyatları belli olmaya başladı. Ancak oyunu almak isteyen kullanıcıların cepleri yanacak gibi duruyor. Oyunun daha henüz net olarak çıkış tarihi yayınlanmamışken oyunun ön siparişleri verilmeye başlandı bile ve bazı bölgelerde talep edilen fiyatlar kullanıcıları düşündürmeye başladı.

Güney Afrika’da bulunan bir oyun mağazası Rockstar Games’in yeni Grand Theft Auto oyunu GTA V için 86 dolar gibi fiyat biçti. Bu fiyatı Türk Lirasına çevirdiğimizde ise 150 Liraya denk gelmekte. Oyunun ön sipariş fiyatının bu kadar yüksek olmasının sebebi olarak ise oyun mağazasının yaptığı açıklama GTA V’in çok iyi bir yapım olduğu ve bu yüzden bu kadar pahalı olduğu, olarak açıklandı.

Rockstar Games’in böyle bir fiyat belirlemediği kesin, birçok kişi GTA V’i haksız kazanç elde etmek içinde kullanmak isteyecektir bu da bunlardan birisi olabilir ihtimali kuvvetli gözükse de oyunun fiyatı ne olacak merak konusu.

YORUMLAR