Guardians of the Galaxy 3 Filmiyle ilgili Heyecanlandıran Açıklama

Guardians of the Galaxy 3 Filmiyle ilgili Heyecanlandıran Açıklama

James Gun’ın kovulması ve beraberinde gelen huzursuzluk ortamı, Guardians of the Galaxy serisi üzerindeki belirsizliği günden güne artırıyor. Efsane seride Nebula karakterine hayat veren İskoç aktris Karen Gillian, hem kendi hem de serinin geleceğine dair önemli açıklamalarda bulundu.

People dergisine konuşan Gillian, “Yönetmenimiz artık bizimle olmayacak, ancak hikayeye devam etmekten dolayı büyük bir heyecan duyuyoruz” dedi. Bir sonraki Guardians of the Galaxy filminin ne zaman çıkacağına dair hiçbir fikrinin olmadığını söyleyen 31 yaşındaki başarılı oyuncu, “Buna rağmen bir senaryomuz olduğunu söyleyebilirim” ifadelerini kullandı.

nebula galaksinin koruyucuları

Gillian’ın bahsettiği senaryonun altında Gunn’ın imzasının olup olmadığını bilmiyoruz. The Hollywood Reporter, ağustos ayında yayınladığı haberde, Marvel'ın, serinin üçüncü halkasında Gunn’ın kaleme aldığı senaryoyu kullanacağını iddia etmişti, ancak taraflardan henüz resmi bir açıklamanın gelmemesi bu ihtimali her geçen gün azaltıyor.

Senaryoya biraz da olsa bakabildiğini söyleyen Gillian, hikaye ile ilgili herhangi bir şey söyleyemeyeceğini belirtti. Buna rağmen 2019 yılında vizyona girecek olan Avengers: EndGame’deki rolüne ilişkin atıfta bulunan İskoç aktris, “Thanos Nebula’nın babası. Bu nedenle onunla ilgili bazı sorunlarla yüzleşmek zorunda kalacak” dedi.

İlk iki filmin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenen James Gunn, birkaç yıl önce pedofiliyi ve tacizi övücü şaka yollu tweetler attığı gerekçesiyle Disney tarafından Guardians of the Galaxy 3 projesinden kovulmuştu. Gunn, her ne kadar geçmişte yaptığı hataları kabul etse de, ne ünlü yönetmenin bu özrü ne de oyuncuların desteği kendisini projeye döndürmeye yetmemişti.