Güncellenen iOS Google Map Uygulaması ile En Hızlı Yolu Hemen Bulun

Güncellenen iOS Google Map Uygulaması ile En Hızlı Yolu Hemen Bulun

Hem mobil hem de web üzerinde bulunan en gelişmiş ve kullanışlı harita uygulamalarından bir tanesi olan Google Maps'in, iOS versiyonu güncellenerek acelesi olan kullanıcılara yönelik geliştirmeler sağlandı. Böylelikle eğer Google Maps uygulamasını iPhone ya da iPad üzerinde kullanıyorsanız gideceğiniz yere ulaşabileceğiniz en kısa yolu hemen görebiliyorsunuz.

iOS kullanıcılarının gidecekleri yer için farklı rota ve ulaşım türlerinin hepsini tek bir sayfa üzerinde göstermeye başlayan Google Maps, böylece kullanıcıların zaman kaybetmeden acilen istedikleri yolu bulmalarını sağlıyor. Örneğin hemen gitmeniz gereken bir yere arabayla 30 dakikada ulaşabilecekken, metro ile 15 dakikada ulaşabileceğinizi gösteren uygulama, tüm bu işlemleri tek bir sayfa üzerinde toplayarak kullanıcılara yardımcı oluyor.

Android versiyonuna daha önceden gelen bu özelliği iOS için de aktif hale getiren Google Maps'in yeni özelliğinden faydalanmak için iPhone ve iPad'lerinizde güncellemeniz yeterli olacaktır.

Yeni güncelleme gelen bir diğer yenilik ise eğer bir Apple Watch sahibiyseniz, yol tarifini bileğinizdeki saat üzerinden de görebiliyorsunuz. Yürüyerek ya da bisikletli ulaşım için oldukça güzel bir haber olan Apple Watch desteği, ilerleyen zamanlarda Apple Watch kullanıcı sayısı arttıkça daha da fazla önem kazanabilir.

Google Maps'i yapacağınız yolculuklar için sürekli kullanmayı terchi ediyorsanız ya da kullanmayı düşünüyorsanız uygulama hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR