Güncellenen Opera Mini, 2017 İçin 275 Milyon Kullanıcı Hedefliyor

Güncellenen Opera Mini, 2017 İçin 275 Milyon Kullanıcı Hedefliyor

Opera bugün önemli bir güncelleme yapacağını duyurdu. Opera Mini tarayıcısı için yapılacak olan güncelleme Google Play’de raflara yerleşti.

Opera Mini'ye gelen güncellemeler şöyle; daha basit ve anlaşılır bir menü, gizli gezinme modu, parmaklarınızın hareketine göre kişiselleştirilebilir tarayıcı özellikleri, tablet ve telefonlara göre kendini ayarlayabilen okunma kolaylığı, tüm web üzerinde ilginize göre içerik sağlayıcı bir eklenti ve veri akışı hesabı. Bu yeniliklerden özellikle veri akışı hesabı kontrolü,  kotalı internet kullanıcılarının çok işine yarayacak.

Yenilikleri yanı sıra Opera Mini, 2017’ye kadar 275 milyon Android kullanıcısına ulaşabilmeyi de hedeflediğini açıkladı. Android Mini şu anda 130 milyon Android cihazda kullanılıyor. Opera’nın akıllı telefon yazar payı, akıllı telefon tarayıcıları arasında yüzde 80’e ulaşmış bulunuyor.

Opera Mini, Android kullanıcı sayısından oldukça memnun görünüyor. Bunun için tarayıcılarını Android kullanıcıları için daha kolay kullanılır ve güncel tutmayı ilke edinmişe benziyor.  

Opera Hızla Büyümeye Devam ediyor

Opera Max İnternet Kotalarınızı Kurtaracak!

Opera 28 Yayınlandı

YORUMLAR