GÜNDEM’den 7 Günde 7 PS VITA Kazanma Şansını Kaçırmayın

GÜNDEM’den 7 Günde 7 PS VITA Kazanma Şansını Kaçırmayın

    

GÜNDEM haber uygulaması yarıyıl tatiline giren öğrenciler için muhteşem bir sürpriz hazırladı. Tatil hediyesi olarak PlayStation VITA hediye edecek.  

Bu hediyeyi kazanabilmek için yapmanız gereken tek şey GÜNDEM'in Facebook sayfasını takip etmek ve GÜNDEM'in Facebook sayfasında, GÜNDEM'i kullanırken ya da GÜNDEM’i Facebook’ta takip ederken çekilmiş bir fotoğrafınızı paylaşmak. 1 Şubat’ta başlayacak olan bu hediye çekiliş kampanyası 7 Şubat’a kadar devam edecek.

7 günde 7 Playstation VITA

GÜNDEM bu kampanyasında 7 günde toplam 7 PlayStation VITA kazanma şansı verecek. Kazanan isimler açıklandıktan sonra eğer kazanamazsanız tekrar paylaşım yaparak yeniden yarışmaya dahil olabiliyorsunuz. Bunu yedi gün süreyle yapabiliyorsunuz.

GÜNDEM Playstation VITA etkinliği Katılma koşulları

1-    Kullanıcılar GÜNDEM’in Facebook sayfasını beğenecekler,

2-    Bunu yaptıktan sonra GÜNDEM'in Facebook sayfasında, GÜNDEM uygulamasını kullanırken veya GÜNDEM’i Facebook’ta takip ederken çekilmiş fotoğraflarını paylaşacaklar,

3-    Kullanıcılar GÜNDEM’in Facebook sayfasında paylaştıkları fotoğrafın açıklamasında #GÜNDEM etiketini kullanarak GÜNDEM’in kendilerine ne ifade ettiğini anlatacaklar. Örneğin bu paylaşım, "Tarafsız, son dakika haberler #GÜNDEM" şeklinde yapılabilecek,

4-    GÜNDEM’in Facebook sayfasındaki içerikleri “paylaş” butonunu kullanarak kendi profillerinde paylaşan kullanıcıların kazanma şansı daha çok olacak.

GÜNDEM’in hediyesi Playstation VITA’lar nasıl dağıtılacak

Etkinlik süresince, kazananlar GÜNDEM’in Facebook sayfasında açıklanacaklar. Kazananlar ile Facebook üzerinden iletişime geçilecek ve kazanan kişilerin adresleri alındıktan sonra hediyeler talihlilere gönderilecek.

YORUMLAR