Gündem'e Gölge Düşürdüler

Gündem'e Gölge Düşürdüler

Türkiye'nin en popüler haber uygulamalarından bir tanesi olan Gündem'e yakın zamanda düzenlenen siber saldırı sonucunda DNS sorunu meydana gelmişti. 20 kişilik teknik ekip ile birlikte 8 Kasım'da oluşan DNS problemi 11 Kasım'da çözüldü.

Son zamanlarda mobil cihazlar üzerindeki kullanım oranı gittikçe artan haber uygulamaları arasından öne çıkmayı başaran Gündem, maruz kaldığı siber saldırı sonucunda DNS ayarlarında problem yaşamıştı. 3 günün ardından bu problemi çözmeyi başaran Gündem, kullanıcılarına aynı kalite ve hızda gündem haberlerinin tamamını sunmaya devam ediyor.

Kendi sahip olduğu algoritma sayesinde ilgilendiğiniz alanları belirleyen ve size bu alanlara göre haberler sunan GÜNDEM, adeta kişisel bir haber asistanı olarak çalışarak gün boyunca okumak isteyeceğiniz haberleri Android telefon ve tabletlerinizin ekranlarına yansıtıyor.

Hem ülkemizin hem de Dünya'nın gündeminde olup biten haberleri sunan uygulama pek çok popüler ve güvenilir haber kaynağından en iyi haberleri özenle seçerek direkt olarak kullanıcılarına ulaştırıyor.

Düzenli olarak haber okuma alışkanlığı olanlar için vazgeçilmez uygulamalardan bir tanesi olan GÜNDEM'i daha önce denemediyseniz alttaki indirme bağlantısı ile hemen indirerek mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR