H1Z1 Bu Hafta Sonu Steam'de Ücretsiz

Steam üzerinde bu hafta sonu yeni bir ücretsiz oyun fırsatı mevcut, battle royale türündeki başarılı hayatta kalma oyunu H1Z1'i ücretsiz olarka indirip oynayabileceğiz.

Battle royale oyunlarının yıldızı PUBG ile parlamıştı. Battle royale oyunlarında temel olarak ölüm arenalarına katılıyoruz ve diğer oyuncularla savaşarak bu arenada hayatta kalan oyuncu olmaya çalışıyoruz. Oyun ilerledikçe savaş alanı da daralıyor ve oyuncular birbirlerine daha çok yaklaşıyor; bu da kaçınılmaz olarak çatışmaların artmasına yol açıyor. H1Z1, PUBG'den önce yayınlanmıştı ve kendine has bir oyuncu kitlesi edinmişti.

H1Z1 ilk başta zombilerin de yer verildiği bir MMO şeklindeydi; fakat sonradan oyundaki içerik sadece oyuncuların birbirleriyle çarpıştığı battle royale yapısına döndürüldü. Eğer indirimsiz olarak 31 TL fiyatla satılan H1Z1'i ücret ödemeden denemek istiyorsanız bu hafta sonu düzenlenecek kampanyayı kaçırmayın. Muhtemelen bu akşam saatlerinde başlayacak kampanya Pazartesi gününe kadar devam edecek. Bu süre boyunca oyunu ücretsiz indirip kişisel bir izlenim edindikten sonra oyunu oynamaya devam etmek isterseniz oyunu satın almanız gerekecek. Neyse ki oyunda %75'lik büyük bir indirim yapılacak. Bu sayede H1Z1 çok makul bir fiyat ile satın alınabilecek.

H1Z1'i oynayabilmek için bilgisayarınızın şu özelliklere sahip olması gerekiyor:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- 4 çekirdekli Intel i5 işlemci

- 6 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 280 ekran kartı

- DirectX 10

- 20 GB boş depolama alanı

- DirectX uyumlu ses kartı

- İnternet bağlantısı

H1Z1'i kampanya başlayınca bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR