H1Z1'in PlayStation 4 Çıkış Tarihi Açıklandı

H1Z1, PlayStation 4 İçin Duyuruldu

Daybreak Games tarafından geliştirilen H1Z1, PC platformundan sonra şimdi de PlayStation 4 çıkış yapmaya hazırlanıyor.

15 Ocak 2015 tarihi itibarıyla Battle Royale türünün ilk örneklerinden bir tanesi olarak piyasaya çıkarılan H1Z1, bir zamanların en popüler oyunları arasındaydı. Milyonlarca oyuncusu bulunan H1Z1, farklı oyunların piyasaya sürülmesiyle birlikte eski günlerini özler olmuştu. Yakın zaman önce piyasaya sürülen PUBG’nin başarısının ardından birçok H1Z1 oyuncusuysa PUBG oynar olmuştu.

Oyunun geliştiricisi DayBreak Games, yaptığı açıklamayla birlikte H1Z1’in PlayStation 4 platformuna çıkacağı tarihi resmi olarak açıkladı. Daha akıcı bir deneyimle birlikte konsol kullanıcılarıyla buluşacağı söylenen oyunun, 60FPS imkanı vereceği de söylendi.

 

Oyunun geliştiricisi Daybreak Games sessizliğini bugüne kadar korudu. Yayınladıkları videoyla H1Z1'nin PS4 platformuna çıkış yapacağını duyurdu. H1Z1'nin PS4 sürümünde daha akıcı bir deneyim bizleri bekliyor olacak. Oyundaki arayüz tamamen yeniden düzenlenmiş bir şekilde sunulacak. Oyunun PS4 Pro üzerinde 60 FPS kaliteyle çalışacağı söyleniyor.

PS4'de ücretsiz olarak oynanabilecek lan H1Z1'in kapalı betası için kayıtlar çok yakın bir süre içerisine açılacak. Oyunun açık betası ise 22 Mayıs tarihinde bütün oyunculara sunulacak. Ayrıca kozmetik eşyalar PlayStation Plus üyelerine indirimli olarak satılacak.