Haftanın Android Oyunu: 12 Grapes

Haftanın Android Oyunu: 12 Grapes

Uzaylılara karşı savaşarak insanlığı kurtarmaya çalıştığınız oyunlardan sıkıldınız mı? Biraz klişelerden sıyrılmak, yeni ve eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz size benzersiz, yaratıcı ve yüksek eğlence sunann bir Android oyunu tavsiyemiz var. Haftanın Android oyunu bölümümüzün konuğu olan 12 Grapes, oyunculara bir uzaylı olma ve insanlığa karşı mücadele etme imkanı veren bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Uzak bir galaksiden dünyaya gönderilen bir UFO kaptanı olarak bize 12 insan yakalama görevi veriliyor. Dünyaya gönderilme nedenimiz ise geleneksel bir ayin. Bu ayinde 12 adet insan kullanılmakta. Fakat bu insanlar rastgele insanlar değiller. Ayinde kullanılacak insanların pozitif düşünen, mutlu insanlar olmaları gerekiyor. Bu insanları seçmek işi de bize kalıyor.

12 Grapes'de yapmamız gereken şey şehrin üzerinde UFO'muz ile uçmak ve yolda yürüyen insanları yakalayarak düşüncelerini analiz etmek. Dünyalıları uzay gemimize aldığımızda akıllarındaki düşünceleri görebiliyoruz. Bu düşüncelerin pozitif mi negatif mi olduklarına karar vermek ise bize düşüyor:

Kararımızı verdikten sonra pozitif düşünen insanları yememiz, negatif düşünenleri serbest bırakmamız gerekiyor. Şehir üzerinde dolaşırken bir yandan da tanklar bize ateş ediyor. İnsanları uzay gemimize ışınlamak için insanların üzerinde bir süre bekleyerek ışınlama işleminin tamamlanmasını beklememiz gerekiyor. Tanklar bize ateş ederken bu işi gerçekleştirmek için dikkatli olmalıyız. Oyunda karşımıza oldukça ilginç ve eğlenceli düşünceler çıkabiliyor. 12 adet mutlu insanı yedikten sonra ise oyunun sürpriz sonunu görebiliyoruz.

12 Grapes'i bu bağlantıyı kullanarak Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Oyunu bilgisayarlarınızda tarayıcınız üzerinde oynamak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz:

PlayStation 2 Oyunlarını Bilgisayarınızda Oynamaya Ne Dersiniz? Bu Emülatörü Kaçırmayın!

YORUMLAR