Haftanın Android Oyunu: Angry Birds 2

Haftanın Android Oyunu: Angry Birds 2

Beklenen gün geldi ve mobil cihazların en beğenilen, en çok indirilen ve en çok oynanan oyunlarından olan Angry Birds'ün yeni oyunu Angry Brids 2 resmi olarak yayınlandı. Rovio firmasına büyük gelir elde ettiren Angry Birds'ün devam oyunu Android uygulama marketlerindeki yerini aldı. İlk oyunda yumurtaları sürekli çalmaya çalışarak sevimli kuşlarımızı kızdıran domuzcuklar yeni oyunda da bu hain çabalarından vazgeçmiyorlar ve karşımıza yeni kalleş planlarla çıkıyorlar. Angry Birds 2 boyunca dünyayı domuzcukların başına yıkmaya çalışırken bolca eğleniyoruz.

Angry Birds 2'de göze çarpan en büyük değişiklik oyun grafikleri. Oyun boyunca artık çok daha güzel görünen bir Angry Birds oyunu oynadığınızı hissediyorsunuz. Gerek bölüm tasarımlarına, gerek görsel efektlere büyük özen gösterilmiş. Kirişleri ve tuğlaları parçaladığınızda ise daha çok parçacık havaya dağılıyor.

Angry Birds 2'de göze çarpan bir diğer değişiklik de uzayan bölümler. Artık bir bölümün içerisinde 2-3 bölümün birleştirildiğine şahit oluyoruz. Oyun tıpkı bir sinematik tadında ilerliyor. Domuzcukları yok ettikçe araca güzel animasyonlar giriyor. Tabi bu animasyonları da hızlıca geçebilmeniz mümkün.

Angry Birds 2'iyi Android 4.0 ve üzeri işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Eğer eski bir Android cihaza veya Windows Phone mobil cihaza sahipseniz üzülmeyin. Angry Birds 2'yi bilgisayarınızda oynayabilmeniz de mümkün. Bu işi nasıl yapabileceğinizi de bu yazımızda resimli olarak anlattık:

Angry Birds 2 Bilgisayarda Nasıl Oynanır

YORUMLAR