Haftanın Android Oyunu: Bubble Witch Saga 2

Haftanın Android Oyunu: Bubble Witch Saga 2

Eğer Candy Crush Saga ve Farm Heroes Saga gibi oyunları oynadıysanız yakından tanıyacağınız King.com'un son mobil balon patlatma oyunu olan Bubble Witch Saga 2 uygulama marketlerinde yoğun ilgi görüyor. Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Bubble Witch Saga 2'de maceraya serinin ilk oyununda kaldığımız yerden devam ediyoruz. Hatırlanacağı üzere Bubble Witch Saga'da cadılarımız yaşadıkları topraklar olan Cadılar Diyarı'na saldıran karanlık ruhlarla mücadele ederek topraklarını özgürleştirmeye çalışmıştı.  2. oyunda da kahramanımız olan Stella ve kedilerine eşlik ediyoruz ve Cadılar Diyarını özgürleştirmeye devam ediyoruz.

Bubble Witch Saga 2 balon patlatma oyunlarının en başarılı örneklerinden biri. Oyunda temel amacımız aynı renkte balonları yan yana getirerek patlatarak bölümleri geçmek. Bu iş için ise balonları doğru nişan alarak fırlatmalıyız. Bubble Witch Saga 2'de bölümleri geçtikçe seviye atlayabilmekteyiz.

Göze oldukça hoş görünen grafiklere sahip olan Bubble Witch Saga 2'yi bu bağlantıyı kullanarak telefon veya tabletinize indirebilirsiniz:

GTA 5 PC Çıkış Tarihi Açıklandı

YORUMLAR