Haftanın Android Oyunu: Critical Strike Portable

Haftanın Android Oyunu: Critical Strike Portable

Merhaba Tamindir takipçileri, her hafta olduğu gibi bu hafta da yine size güzel bir mobil oyun tavsiyemiz var. Eğer Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız Critical Strike Portable size bolca eğlence sunacaktır. Bir mobil FPS oyunu olan Critical Strike Portable ya da kısa adıyla CS Portable temel olarak mobil cihazlar için geliştirilmiş Counter Strike olarak nitelendirilebilir. Hatta oyunda Dust gibi popüler olan Counter Strike haritalarını bile bulabiliyorsunuz. 

Critical Strike Portable, Counter Strike'ta yer alan klasik terörist - antiterörist timi savaşlarına yer veriyor. Bu oyun modunda bombayı imha etmek veya patlatmak, rehineleri kurtarmak veya korumak ya da diğer takım oyuncularının hepsini yok etmek için mücadele veriyoruz. Ayrıca oyunda bir zombi modu da yer alıyor. Bu modda dalga dalga üzerimize saldıran zombilere karşı hayatta kalmaya çalışmaktayız. Sınırsız aksiyona dalmak isterseniz oyunun Deathmatch modu size hitap edecektir.

Critical Strike Portable'ı dilerseniz tek başınıza, dilerseniz internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

GTA 5'in Steam Fiyatı Düştü!

YORUMLAR