Haftanın Android Oyunu: Dragon Finga

Haftanın Android Oyunu: Dragon Finga

Bir süre önce iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'ler için yayınlanan ve büyük beğeni kazanan mobil dövüş oyunu Dragon Finga Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için de resmi olarak yayınlandı. Another Place Productions LTD tarafından yayınlanan bu ilginç dövüş oyununu iOS'ta olduğu gibi Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Dragon Finga temelde Kung Fu yeteneklerinizi kullanarak rakiplerinize pata küte daldığınız bir dövüş oyunu. Rakiplerimizle savaşırken kombolarımızı konuşturabiliyoruz ve süper yeteneklerimizi kullandığınızda onların tıpkı birer patates çuvalı gibi sağa sola uçmasını seyredebiliyorsunuz.

Dragon Finga göze hoş görünen grafiklerinin yanında oyunu daha da eğlenceli kılan fizik motoruyla başarıya ulaşmakta. Oyunda kullandığımız dövüşçüyü dövüşleri kazandıkça geliştirerek daha güçlü hale getirebiliyoruz ve görünümünü kilidini açacağımız kostümlerle kişiselleştirebiliyoruz.

Dragon Finga'yı denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak oyunu Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Oyunun daha önceden yayınlanan iOS versiyonu ise burada:

Dragon Finga hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz bu oynanış videosunu seyredebilirsiniz:

Mobil için Ücretsiz ve Harika Tatil Oyunları

YORUMLAR