Haftanın Android Oyunu: Dragon Warlords

Haftanın Android Oyunu: Dragon Warlords

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Bildiğiniz üzere her hafta düzenli olarak yeni ve kaliteli bir Android oyununu siz takipçilerimizle paylaşmaktayız. Eğer bu hafta "Android cihazımda hangi oyunu oynasam" diye düşünüyorsanız Haftanın Android Oyunu bölümümüz yine yardımınıza koşuyor. Bu hafta size strateji oyunu türünün zengin içeriğe sahip bir örneği olan Dragon Warlords'u tavsiye ediyoruz. Dragon Warlords bizi fantastik bir dünyaya konuk ediyor ve kendi krallığımızı inşa etmemize imkan tanıyor. Dragon Warlords'u benzerlerinden ayıran özellik içerisinde MOBA, Akiyon RPG, kule savunma ve klasik strateji oyunlarının güzel öğelerini bir arada barındırması.

Dragon Warlords'da kendi krallığımızı oluşturduktan sonra ordumuzu geliştirmeye başlıyoruz. Kılıç ve kalkan kullanan klasik şovalyelerin yanısıra büyü gücü kullanan askerler ve mekanik canavarlarlar gibi farklı birimleri ordumuza katabilmekteyiz. Ordumuzu geliştirdikten sonra diğer oyuncuların kalelerine saldırabilmekteyiz. Tamamen gerçek zamanlı savaş sistemine sahip olan oyunda askerlerimiz savaş sırasında gelişebiliyorlar ve hem görünüm hem de saldırı gücü açısından değişebiliyorlar. Bizim rakip kalelere saldırabildiğimiz gibi diğer oyuncular da bizim kalemize saldırabilmekte. Bu nedenle kalemizi farklı savunma kuleleriyle savunmamız da gerekiyor.

Dragon Warlords kaliteli grafikleri, canlı görsel efektleri ve dinamik savaş sistemiyle beğeninizi kazanabilecek bir mobil oyun. Oyunu Android tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirmek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Android için En İyi 7 Konsol Emülatörü

YORUMLAR