Haftanın Android Oyunu: Dungeon Hunter 5

Beklenen gün geldi, ve Gameloft aylardır süren sessizliğini 12 Mart 2015 tarihinde bozdu. Piyasaya çıktığı ilk günden beri rezerve olan yeri bizde hazır olarak bekleyen Dungeon Hunter 5, haftanın Android oyunu mertebesini sonuna kadar hakkediyor. Dungeon

Haftanın Android Oyunu: Dungeon Hunter 5

Beklenen gün geldi, ve Gameloft aylardır süren sessizliğini 12 Mart 2015 tarihinde bozdu. Piyasaya çıktığı ilk günden beri rezerve olan yeri bizde hazır olarak bekleyen Dungeon Hunter 5, haftanın Android oyunu mertebesini sonuna kadar hakkediyor. Dungeon Hunter serisine aşina olanların bileceği hack & slash oyunları, mobil oyun kalitesine ciddi bir biçimde meydan okuyan bir derinliğe sahipler. Bu kez beşinci oyunla birlikte bu kalitede de belirgin yükselişleri yakalamak mümkün. Ama bunlardan bahsetmeden önce dilerseniz tanıtım videosuna bir göz atın.

Online oyun moduna gelen yeni solu sayesinde King of Thieves ve Clash of Clans benzeri dinamikleri oyuna dahil olmuş. Kendi zindanınızı oluşturabildiğiniz oyunda rakiplerinize akıllı tuzaklar kurabiliyorsunuz veya onların tuzaklarını aşmayı başarırsanız kıymetli hazineler elde ediyorsunuz. Online chat ve arkadaşlarla parti halinde oynama özellikleri de olan oyunun gelişim sürecini anlatan bir video var. Onu da izleyip geliştiricilerden birkaç altın not toplamanızı öneririm.

Ücretsiz olduğunu belirtmiş olduğumuz Dungeon Hunter serisinin yeni oyununda uygulama içi satın alma seçeneklerine de devrimsel bir farklılık katılmış. Eskiden daha güçlü silahlar için harcamış olduğunuz Gem ile daha çok temel ihtiyaçları karşılayan özelliklere harcama yapıyorsunuz. Enerji, dayanıklılık ve benzeri geçici destek eşyalarına yapılan yatırımlar elbette ufak bir koz elde edilmesini sağlıyor, ancak kılıcı pahalı olanın herkesi yok ettiği dönemün sonuna gelmiş olabiliriz. Aksiyon RPG hayranıysanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Aşağıdaki butonu tıklamanız durumunda bu oyunu ücretsiz temin edebilirsiniz.

Diğer platformlardan da Dungeon Hunter 5 oynamak istiyorsanız hemen alta sıralanan butonlardan size uygun platformu seçebilirsiniz.

Haftanın Android Oyunu: Overkill 3

YORUMLAR