Haftanın Android Oyunu: Hearthstone

Haftanın Android Oyunu: Hearthstone

Eğer Blizzard oyunlarının hayranıysanız ve Android tabletlerinizde oynayabileceğiniz güzel bir Blizzard oyunu arıyorsanız bu hafta size güzel bir tavsiyemiz var. Uzun bir süredir bilgisayarlar üzerinde ve iOS tabletlerde oynanabilen Hearthstone nihayet Android tabletler için de resmi olarak çıkış yaptı. Warcraft evreninde geçen bir kart oyunu olan Hearthstone Heroes of Warcraft'da oyuncular ünlü Warcraft kahramanlarını temsil eden kartlardan kendi destelerini oluşturarak maceraya atılabiliyorlar. Oyun dilerseniz bilgisayara karşı pratik yapmanıza, dilerseniz internet üzerinden diğer oyuncularla karşılaşmanıza izin vermekte.

Hearthstone'da her kart kendine has avantajlara ve dezavantajlara sahip. Stratejik bir yapıya sahip olan kart oyununda rakibinizin hamlelerine göre karar almanız ve kartlarınızı ona göre oynamanız gerekmekte. Eğer daha önceden oyunu oynadıysanız Battle.net hesabınız üzerinde kayıtlı olan kartlarınıza oyunun Android versiyonunda da erişebilirsiniz. Bu sayede oyundaki gelişiminiz oyunun iOS, Android ve bilgisayar versiyonlarında aynı olmakta.

Hearthstone şu an için sadece 6 inçten büyük ekrana sahip olan ve Android 4.0 ve üzeri işletim sistemini kullanan Android tabletleri destekliyor. Blizzard daha önceden oyunun telefonlarla uyumlu versiyonunu 2015 başlarında yayınlayacağını açıklamıştı. Hearthstone'u Android tabletinize ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

GTA: Chinatown Wars Android için Çıkış Yaptı!

YORUMLAR