Haftanın Android Oyunu: Help Me Jack: Atomic Adventure

Haftanın Android Oyunu: Help Me Jack: Atomic Adventure

Eğer bu hafta Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız yine size güzel bir önerimiz var. Help Me Jack: Atomic Adventure bu hafta "Haftanın Android Oyunu" bölümümüzün konuğu oluyor. Aksiyon RPG türünde bir aksiyon oyunu olan Help Me Jack: Atomic Adventure'da bilim kurgu tadında bir hikaye bizleri beklemekte. Oyunda bir nükleer felaket sonrası ortaya çıkan olaylar konu alınıyor. Bu nükleer felaket sonrası mutantlar ortaya çıkmış ve dünyanın büyük bir bölümünü ele geçirmişlerdir. Masum insanları tutsak eden bu mutantları durdurma görevi ise kahramanımız Jack'e düşüyor.

Help Me Jack: Atomic Adventure'da Jack için bize iki farklı oyun tarzından birini seçebilme imkanı veriliyor. Dilersek Jack'i ateşli silahlarda usta bir nişancı veya kılıç gibi yakın mesafelede etkili silahlarda usta bir savaşçı yapabiliyoruz. Oyuna başladıktan sonra kendi karargahımızı kuruyoruz. Karargahımızda yeni teknolojileri araştırabiliyor, yeni yetenekler keşfedebiliyor ve ekipmanlarımızı geliştirebiliyoruz. Oyun içerisinde bize yüzlerce silah ve zırh seçeneği de sunulmakta.

Help Me Jack: Atomic Adventure'da dev bölüm sonu canavarları ile savaşabiliyoruz. Oyunun grafikleri oldukça renkli ve yüksek kaliteye sahip. Help Me Jack: Atomic Adventure oyununu bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Ubisoft, Far Cry 4'ün Mobil Versiyonu Olarak Arena Master'ı Tanıttı

YORUMLAR