Haftanın Android Oyunu: Heroes and Castles 2

Haftanın Android Oyunu: Heroes and Castles 2

Eğer mobil cihazlarınızda standart kalitede oyunları oynamaya pek vakit bulamıyorsanız ve zamanınızı sadece üst kalite oyunları oynamaya ayırabiliyorsanız sizin için güzel bir önerimiz var. Foursaken media tarafından yayınlanan Heroes and Castles 2, Android uygulama marketi Google Play üzerindeki yerini aldı. Heroes and Castles 2 içerik bakımından oldukça zengin bir kale savunma oyunu. Oyunun strateji, RPG ve TPS aksiyon oyunlarının karşımı şeklinde hazırlanmış bir savaş oyunu olduğu söylenebilir. Fantastik birk urguya sahip olan Heroes and Castles 2'de iskeletler, orklar, troller ve goblinler gibi yaratıklar tarafından kuşatma altına alınan kalesini kurtarmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz ve savaş alanına adım atarak birebir düşmanlarla çarpışıyoruz. Bir yandan da yeni askerler üreterek onların desteğini alıyoruz.

Heroes and Castles 2'de oyunculara farklı kahraman ırkları ve sınıfları seçenek olarak sunuluyor. Oyunda kimi zaman kendi kalemizi savunurken kimi zaman düşman kalelerine saldırarak onların kalelerini ele geçirmeye çalışıyoruz. Görevleri tamamladıkça kahramanımızı, kalemizin savunma sistemlerini ve ordumuzdaki askerleri geliştirebilmemize imkan veriliyor.

Heroes and Castles 2'nin bu zengin içeriği bilgisayar kalitesindeki oyun grafikleriyle birleşince ortaya benzersiz bir sonuç çıkıyor. Oyunu test ettiğimiz orta segment bir telefon olan Asus Zenfone 5'te oyun oldukça akıcı bir şekilde çalıştı. Normalde Haftanın Android Oyunu bölümümüzde ücretli oyunlara yer vermesek de oldukça düşük bir fiyatla satılan bu oyun ödediğiniz parayı kuruşu kuruşuna hakediyor. Heroes and Castles 2'yi bu bağlantıyı kullanarak satın alabilirsiniz:

Sevilen RPG Titan Quest Mobil Cihazlara Geliyor!

YORUMLAR