Haftanın Android Oyunu: Kung Fury: Street Rage

Haftanın Android Oyunu: Kung Fury: Street Rage

Merhaba Tamindir takipçileri. Haziran ayının ilk haftasını tamamladık ve yaz aylarına resmi olarak giriş yaptık. Yaz ayları da birçoğumuz için uzun tatiller ve bolca boş zaman anlamına geliyor. Boş zamanlarımızı değerlendirmek için mobil oyunlar güzel bir tercih olabilmekte. Haftanın Android oyunu bölümümüzde de her hafta sizinle birbirinden güzel mobil oyunları paylaşarak boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyoruz. Bu haftaki konuğumuz ise retro tarzıyla beğeni kazanan ve atari salonlarında jeton atarak oynadığımız klasik atari oyunlarını hatırlatan Kung Fury: Street Rage.

Kung Fury: Street Rage aslında kısa bir süre önce YouTube üzerinde yayınlanan ve yüksek beğeni kazanan bir bağımsız film olan Kung Fury'nin mobil oyunu olarak tasarlanmış. Kung Fury filmi 80'li yıllardaki B sınıfı aksiyon filmlerini temel alan ve içerisinde uçuk derecede abartılmış aksiyon sahneleri bulunan bir kısa film. Bu filmde zamanda yolculuğu ve Kung Fu yeteneklerini kullanarak Naziler'e karşı savaşan ve dünyayı kurtarmaya çalışan bir kahramanın hikayesi konu alınıyordu. Filmin resmi oyunu Kung Fury: Street Rage'de de kahramanımız yine Naziler'e karşı savaşıyor.

Kung Fury: Street Rage'de temel amacımız pataklayabildiğimiz kadar Nazi'yi pataklamak ve en yüksek puanı elde etmek. Ekranın sağından ve solundan üzerimize sürekli Naziler saldırırken biz yumruk ve tekmelerimizi kullanıyoruz ve bu Naziler'i yok etmeye çalışıyoruz. Oyunun herhangi bir sonu yok, bu da bizim için sınırsız Nazi pataklama keyfi anlamına geliyor.

Kung Fury: Street Rage'i bu bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak Android akıllı telefon veya tabletlerinize indirebilirsiniz:

Minecraft Mobil Versiyonları Yeni Güncellemeyle Coşuyor!

YORUMLAR