Haftanın Android Oyunu: LEGO Chima: Tribe Fighters

Haftanın Android Oyunu: LEGO Chima: Tribe Fighters

Merhaba Tamindir takipçileri. Eğer bu hafta Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz kaliteli ve eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız sizin için yine güzel bir önerimiz var. Haftanın Android Oyunu köşemizde bu hafta ilginç bir LEGO oyunu yer alıyor. LEGO Chima: Tribe Fighters adlı bu renkli Android oyunu farklı oyun tarzlarını birleştirmesiyle kendine has bir oyun yapısı sunuyor. LEGO Chima: Tribe Fighters temel olarak bir sonsuz koşu oyunu gibi oynansa da içerisinde tıpkı retro tarzdaki shoot 'em up türündeki uçak savaşı oyunlarına benzer bir aksiyon sistemi barındırıyor.

LEGO Chima: Tribe Fighters'a tarafımızı ve kahramanımızı seçerek başlıyoruz. Kahramanımızı seçtikten sonra ise fantastik topraklardaki maceralarımız başlıyor. Oyunda kahramanımız sürekli koşarken düşmanlarını yok etmesine yardımcı oluyoruz. Bu iş için silahlarımızı ve büyü gücümüzü kullanabilmekteyiz. Bazı kahramanlar kılıç ve kalkan kullanırken bazıları sihirli asalarıyla alev topları fırlatabiliyor. Ayrıca CHI gücümüz dolduğunda ekranın sağ altındaki CHI tuşunu kullanarak süper gücümüzü açığa çıkarabilmekteyiz.

LEGO Chima: Tribe Fighters'da klasik 3 boyutlu sonsuz koşu oyunlarından farklı olarak kuşbakışı bir görünüm söz konusu. Kahramanımız ekranda dikey olarak ilerliyor ve karşısına düşmanlar çıkıyor. Bu düşmanlar bize ateş ederken düşman ateşinden kaçmamız ve bir yandan da yol üzerindeki engelleri parçalayarak düşen değerli taşları toplamamız gerekiyor. Para niteliğindeki bu taşlarla kahramanımızı geliştirebiliyoruz veya yeni kahramanların kilidini açabiliyoruz.

LEGO Chima: Tribe Fighters göze hoş görünen grafiklere ve animasyonlara sahip olan bir mobil oyun. Oyunu ücretsiz olarak indirebilmeniz mümkün. LEGO Chima: Tribe Fighters indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: 

Modern Combat 5 Artık Ücretsiz İndirilebilecek!

YORUMLAR