Haftanın Android Oyunu: Minigore 2: Zombies

Haftanın Android Oyunu: Minigore 2: Zombies

Eğer bu hafta Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız Minigore 2: Zombies sizin için güzel bir seçenek olacaktır. Ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz zombi temalı bir aksiyon oyunu olan Minigore 2: Zombies'te John Gore adlı kahramanımızı yönetiyoruz ve zombi sürülerinin arasına dalıyoruz. Cossack General adlı baş kötü ile mücadele ettiğimiz oyunda mezarlıklara dalıyoruz, güneşli göllerde ve buzullar üzerinde yolculuk ediyoruz. Bu maceramız boyunca bizi çok sayıda farklı yaratık ve bölüm sonu canavarı bekliyor.

Minigore 2: Zombies oynanış olarak da başarılı bir yapım. Oyunda kahramanımızı izometrik açıdan yönetiyoruz ve dört bir yandan düşmanlar bize saldırıyor. Düşmanlarla mücadele edebilmek için balta, kılıç, balyoz ve elektrikli testere gibi yakın mesafe silahlarını kullanabildiğimiz gibi makinalı ve pompalı tüfekler ve patlayan koyun silahları gibi ilginç silahları da kullanabiliyoruz. Oyunda kahramanımızı ve kullandığımız silahları kazanacağımız parayla geliştirebiliyoruz.

Minigore 2: Zombies oldukça iyi optimize edilmiş bir grafik motoruna, zengin bir içeriğe yer veriyor ve oyuncuları uygulama için satın almalara zorlamıyor. Oyunu bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

GTA 4 İçin Watch Dogs Modu Yayınlandı, Hemen İndirin!

YORUMLAR