Haftanın Android Oyunu: Mortal Kombat X

Haftanın Android Oyunu: Mortal Kombat X

Merhaba Tamindir takipçileri. Uzun geçen bir iş ve okul haftasından sonra yine haftasonu geldi ve kendimize ayırabileceğimiz biraz boş zamana kavuştuk. Haftasonları bu boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilmeniz için size güzel bir mobil oyun tavsiyemiz var. Biraz arkanıza yaslanarak Android işletim sisteminizi kullanan akıllı telefon veya tabletinizde eğlenceli bir dövüş oyunu oynamak isterseniz Mortal Kombat X sizin için güzel bir seçenek olabilir.

Hatırlanacağı üzere Mortal Kombat X geçtiğimiz ay içerisinde iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için yayınlanmıştı; fakat oyunun Android versiyonu ilk aşamada iOS versiyonuyla birlikte yayınlanmamıştı. Mortal Kombat X iOS versiyonunun yayınlanmasının birkaç hafta ardından oyunun Android versiyonu yayınlanmıştı; fakat bu sefer de oyun sadece başka ülkelerde indirilebiliyordu. Geçtiğimiz günlerde oyun üzerindeki bu bölge kısıtlaması kaldırılarak oyun ülkemizde de indirilebilir hale geldi.

Mortal Kombat X, mobil cihazlar için yayınlanan Mortal Kombat serisinin ilk oyunu olma özelliğine sahip. Oyun tarihinde içerdiği vahşet ile kendine yer edinen Mortal Kombat X kanlı "Fatality"leri ve "X-Ray"leri Android cihazımızda görebilmemize imkan veriyor. Bu nedenle oyunu 18 yaşından küçük takipçilerimize tavsiye etmiyoruz.

Mortal Kombat X'de seri ile özdeşleşmiş Sub-Zero ve Scorpion gibi klasik kahramanların yanısıra yeni oyuna özel ilginç kahramanları da bulabilirsiniz. Mortal Kombat X'in Android versiyonunu ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Klasik Snake Oyunu Android, iOS ve Windows Phone'a Geliyor!

YORUMLAR