Haftanın Android Oyunu: Ninja Girl: RPG Defense

Haftanın Android Oyunu: Ninja Girl: RPG Defense

Bağımsız oyunların mobil oyunlarda güçlenmesiyle birlikte gün geçtikçe daha kaliteli yapımlar elimize ulaşıyor. Bu hafta da Halfgeek Studios'un iddialı oyunu Ninja Girl: RPG Defense ile karşı karşıyayız. İlk görüşte ve ismin yarattığı izlenimden ötürü sadece kızlar sevinsin diye hazırlanmış bir oyun olduğunu düşünüyorsanız derin bir nefes alın, çünkü anlatacaklarım size aksini ispatlayacak.

Ninja Girl: RPG Defense'de azılı bir ninja savaşçısı olarak kendi ekibinizi oluşturarak düşman akınlarının saldırılarını durdurmanız gerekiyor. Virtua Cop ve Time Crisis gibi ünlü retro shooter modelini iki boyutlu bir oyun zeminine oturtan yapımcıların hazırlamış oldukları bu oyunda hem zekanızı hem de refleklerinizi sonuna kadar zorlayacak bir mücadele var. Size fırlatılan oklar ve ninja yıldızlarını bile rakiplere sektirip taktik saldırılar yapmalısınız.

Öte yandan oyun derinliği katan RPG unsurları sayesinde sürekli güçlenen karakteriniz ve evcilleştirebildiğiniz yabani hayvanların size getirdiği destek ile birlikte, aşama aşama daha detaylı bir karakter yönetimine ulaşacaksınız. Öte yandan uzak doğu kültürü ile harmanlanmış senaryo sizi oyuna başarılı bir şekilde bağlıyor. Şirinliğine aldanmadığınız sürece karşınıza çıkacak mücadeleye hazırsınız.

YORUMLAR