Haftanın Android Oyunu: N.O.V.A. 3: Freedom Edition

Haftanın Android Oyunu: N.O.V.A. 3: Freedom Edition

Geliştirdiği birbirinden güzel mobil oyunlarla tanıdığımız Gameloft firması bir süredir uygulama marketlerinde ücretli olarak satışa sunduğu FPS oyunu N.O.V.A. 3'ün ücretsiz versiyonunu da oyun severlerin beğenisine sundu. Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde bu hafta oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun olan N.O.V.A. 3: Freedom Edition bize uzayın derinliklerinde geçen bir bilim kurgu hikayesi sunuyor. İnsanoğlu uzak bir gelecekte uzayda yaşamın sırrını çözmüştür ve farklı gezegenlerde koloniler kurarak uzaya yerleşmiştir. Fakat ortaya çıkan tehditler insanoğlunun kendi anavatanı olan dünyadan sürgün edilmesine neden olmuştur. Biz de oyunda insanoğluna anavatanını eri alması için liderlik eden bir kahramnı yöneterek maceraya atılıyoruz.

N.O.V.A. 3: Freedom Edition'da kahramanımızı birinci şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz. Bize oyun boyunca farklı silah seçeneklerini kullanabilme, hatta çeşitli araç ve savaş robotlarına binme imkanı veriliyor. Dilerseniz oyunu tek başınıza senaryo modunda, dilerseniz çok oyunculu oyun modlarından birini tercih ederek diğer oyuncularla oynayabilmektesiniz.

Güzen grafiklerler donatılmış N.O.V.A. 3: Freedom Edition, eğer FPS oyunlarını seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir mobil oyun. N.O.V.A. 3: Freedom Edition'ı oynayabilmek için Android cihazınızın Android 4.0 işletim sistemine ve 1.6 GB boş depolama alanına sahip olması gerekiyor.

GTA 5 PC Ön Siparişe Açıldı!

YORUMLAR