Haftanın Android Oyunu: Office Rumble

Haftanın Android Oyunu: Office Rumble

Merhaba Tamindir takipçileri. Eğer bu hafta Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz güzel bir Android oyunu arıyorsanız sizin için yine güzel bir tavsiyemiz var. Bu haftaki oyunumuz eğer günlük hayattaki stresten bunaldıysanız size ilaç gibi gelebilecek bir dövüş oyunu. Office Rumble adlı oyunumuzda aslında kahraman biziz. Yolda yürüyen, işine veya okula gitmeye çalışan, otobüse, metroya binmeye çalışan insanlardan oluşan kahraman koleksiyonundan 3 tane kahramanı seçerek kendi takımımızı kuruyoruz ve duyarsız insanlara, can sıkıcı ve hayatı çalışanlarını darlamak üzerine kurulu patronlara günlerini gösteriyoruz. Oyunu tek parmağınızla rahatça oynayabilmeniz ve düşmanlarınıza çılgın kombolar yapabilmeniz mümkün. Oyun tamamen stres atmak ve rahatlamak üzerine kurulu, oyun kontrolleri de bu yapıyla uyum sağlıyor.

Office Rumble'da ofislerin yanında play, metro, bar ve meydan gibi farklı mekanlarda dövüşerek can sıkıcı insanlara günlerini gösteriyoruz. Kahramanlarımız yumruk ve tekmelerinin yanısıra fakrlı ekipmanlar da kullanabiliyorlar. Oyunda bölüm sonu canavarı niteliğinde acımasız patronlar gibi rakiplerin yanında gerçek oyuncularla da karşılaşabiliyoruz.

Çizgi roman tarzı grafiklerle donatılmış Office Rumble'ı ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Office Rumble'ı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Ayın En İyi Android Oyunları (Ocak 2015)

YORUMLAR