Haftanın Android Oyunu: Order & Chaos Online

Haftanın Android Oyunu: Order & Chaos Online

Eğer online olarak rol yapma oyunu oynamayı seviyorsanız size güzel bir haberimiz var. Geliştirdiği mobil oyunlardaki başarısıyla tanınan Gameloft popüler bir MMORPG oyunu olan Order & Chaos OnlineAndroid akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaya başladı. Üst kalite bir yapım olan Order & Chaos Online hakkındaki kullanıcı yorumları da oldukça iyi. 

Order & Chaos Online'da oyuncular Haradon adlı fantastik dünyaya adım atarak gerçek bir MMORPG tecrübesi yaşayabilmekteler. Oyunda düzen ve kaosun savaşı konu alınıyor ve bu iki tarafı temsil eden ırklar bulunmakta. İnsanlar ve elfler düzenin, orklar ve hortlaklar kaosun temsilcileri olarak oyunda yer alırken mendel ırkı da tarafsız bir ırk olarak karşımıza çıkıyor. Oyuna başlarken bu ırklardan birini seçerek kahramanımızın cinsiyetini, sınıfını, yeteneklerini ve görünümünü yapılandırıyoruz ve Haradon'a giriş yapıyoruz.

Order & Chaos Online'da oyuncular derin zindanlarda büyülü silah ve zırhların peşinde koşabilecekleri gibi PvP arenalarında dörtlü takımlar halinde karşılaşmalar yapabiliyorlar. Oyuncular arası etkileşime önem veren Order & Chaos Online'da diğer oyuncularla ticaret yapabiliyor, gruplar kurabiliyor, loncalara katılabiliyor veya diğer oyunculara meydan okuyabiliyorsunuz.

Zengin bir içeriğe sahip olan Order & Chaos Online'ı ücretsiz olarak indirmek için:

Crazy Taxi: City Rush Android Versiyonu Çıktı!

YORUMLAR