Haftanın Android Oyunu: PAC-MAN Friends

Haftanın Android Oyunu: PAC-MAN Friends

Video oyun tarihinin en eski kahramanlarından olan PAC-MAN yeni oyununyla Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlere çıkış yaptı. Eğer televizyonlara bağlanan ev atarileri dönemine tanık olduysanız yakından tanıyacağınız PAC-MAN ilk olarak kendini 1980 yılında göstermişti. Günümüzden tam 34 yıl önce oynamaya başladığımız bu küçük oyun bize saatler hatta yıllar süren eğlence sunmuştu. Günümüze geldiğimizde ise bu efsane halen varlığını sürdürüyor. PAC-MAN oyunlarının son üyesi olan PAC-MAN Friends'te hızlı ve heyecan dolu bir PAC-MAN macerasına konuk oluyoruz.

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz PAC-MAN Friends'de PAC-MAN'in arkadaşlarını Hayaletler Kalesi'nde kurtarmaya çalışırken sürekli bize yeni bir mücadele sunan farklı labirentlerde yol almaya çabalıyoruz. Oyunda yine hayaletlerden kaçmaya çalışırken meyveleri ve noktaları yemeye çalışıyoruz. Oyunu hem hareket sensörü yardımıyla hem de dokunmatik kontroller aracılığıyla oynayabilmektesiniz.

6 farklı dünyada geçen 95 bölüme yer veren PAC-MAN Friends'de günlük ödüller de bizi bekliyor. Oyunu ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Swing Copters Daha Az İmkansız Hale Getirildi

YORUMLAR