Haftanın Android Oyunu: Siegefall

Haftanın Android Oyunu: Siegefall

Eğer bu haftasonu Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız Siegefall beklentilerinizi karşılayacaktır. Yayınladığı birbirinden güzel mobil oyunlarla tanıdığımız Gameloft ekibi tarafından geliştirilen yeni bir strateji oyunu olan Siegefall bize gerçek zamanlı strateji dinamiklerini yüksek kaliteli grafiklerle birleştiren tatmin edici bir oyun deneyimi yaşatıyor. Siegefall'da mitolojik çağlara yolculuk ediyoruz ve fantastik bir dünya içerisinde geçen hükümdarlık mücadelelerine kendi tarafımızı seçerek katılıyoruz. Oyunun başında kendi kalemizi inşa edip üretim binalarımızı kurduktan sonra ordumuzu yapılandırmaya ve geliştirmeye başlıyoruz.

Siegefall'da troller, goblinler ve ejderhalar gibi birçok fantastik yaratığı kendi ordularımızda kullanabilmemiz mümkün. Ayrıca büyülü güçlerden de savaşlar esnasında faydalanabilmemize imkan veriliyor. Oyunda bir yandan düşman kalelerini ihtişamlı kuşatmalar ile düşürmeye çalışıyoruz diğer yandan da kendi kalemize savunma sistemleri yerleştirerek düşman saldırılarına karşı kendimizi koruyoruz.

Siegefall'da savaşların kaderini belirleyebilmek için dev kahramanlardan ve büyülü güçleri ortaya çıkaran savaş kartlarından yararlanabilmemiz mümkün. Strateji klasikleri olan Age of Emires ve Age of Mythology oyunlarının bir karışımı olarak tanımlanabilecek Siegefall yüksek grafik kalitesiyle görsel olarak tatmin edici bir oyun deneyimi sunuyor.

Siegefall'ı ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Galatasaraylı Felipo Melo'nun Android Oyunu Çıktı!

YORUMLAR