Haftanın Android Oyunu: Stormblades

Haftanın Android Oyunu: Stormblades

Merhaba Tamindir takipçileri. Her hafta size yeni ve güzel bir oyunu tanıttığımız Haftanın Android Oyunu köşemizde bu hafta da sizi güzel bir oyun bekliyor. Bu hafta konuğumuz olan Stormblades adlı aksiyon oyunu güzel grafikleriyle öne çıkan bir yapım. Mobil cihazların en çok oynanan oyunları arasında olan Subway Surfers'ın yaratıcısı Kiloo tarafından yayınlanan bir başka oyun olan Stormblades'de antik tapınaklara yolculuk ediyoruz ve bu tapınakların gizemlerini çözmeye çalışıyoruz. Oyunda bir savaşçıyı yönetmekteyiz. Bir savaşçı olarak kendi değerini kanıtlamaya çalışan kahramanımıza bu macerasında eşlik ediyoruz ve tehlikeleri atlatmasına yardımcı oluyoruz.

Stormblades, Subway Surfers'tan farklı bir oyun olsa da oynanışta hafiften Subway Surfers'ı andıran öğeler mevcut. Oyunda kahramanımız tıpkı Subway Surfers'ta olduğu gibi sürekli koşuyor. Yapmamız gereken şey ise karşımıza düşman çıktığında kılıcımızı kullanarak onları yok etmek. Bu iş için parmağımızı belirtilen yönde ekranda sürüklüyoruz. Ayrıca düşmanlarımız bize saldırırken kendimizi korumak için geriye kaçmamız veya düşmanların saldırılarını bloklamamız gerekiyor. Bu iş için yine parmağımızı ekranda sürüklüyoruz.

Stormblades'in grafikleri yüksek detay seviyesine sahip. Oyunda yer alan bölüm sonu canavar savaşları ise oyuna heyecan katıyor. Stormblades'i bu bağlantıyı kullanarak Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Ayın En İyi Android Oyunları (Şubat 2015)

YORUMLAR