Haftanın Android Oyunu: The Hit Car

Haftanın Android Oyunu: The Hit Car

Merhaba Tamindir takipçileri. Eğer uzun ve yorucu bir haftanın ardından biraz dinlenmek ve eğlenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Haftanın Android oyunu bölümümüzde yine sizi güzel bir Android oyunu bekliyor. Bu haftaki Android oyunu seçimimiz The Hit Car oldu. The Hit Car'ı tanımlamak gerekirse bir yarış oyunu, sonsuz koşu oyunu ve aksiyon oyunu karışımı olduğu söylenebilir. Oyunda zombiler tarafından istila edilmiş bir bölgeye konuk oluyoruz ve zombilere karşı aracımızla savaşmaya çalışıyoruz. Kullandığımız araçla harita üzerindeki yeşil zombilere doğru yol aldığımızda onları ezebiliyoruz. Ayrıca oyunda ilerledikçe aracımızı silahlarla donatabiliyor ve zombilere ateş edebiliyoruz.

The Hit Car'ı özel yapan şey bir klasik sonsuz koşu oyunu gibi oyuncuları gidilecek yön konusunda kısıtlamaması. Oyuncular araçlarına yön verirken geniş haritada diledikleri yöne doğru gidebiliyorlar. Dikkat etmemiz gereken şey ise yol üstündeki direklere, duvarlara, binalara ve diğer kaza yapabileceğimiz engellere çarpmamak. Oyunun kontrol sistemi tıpkı uzaktan kumandalı bir arabayı yönetmek gibi. Bu da oyuna özel bir oynanış yapısı kazandırıyor.

The Hit Car hoş görünen grafiklere sahip. Oyunu ücretsiz olarak akıllı telefon ve tabletlerinize indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Ayın En İyi Android Oyunları (Mayıs 2015)

YORUMLAR