Haftanın Android Oyunu: The King of Fighters 2012

Haftanın Android Oyunu: The King of Fighters 2012

Eğer siz de 90'lı yıllarda çocukluğunuzun büyük bir bölümünü benim gibi atari salonlarında geçirdiyseniz King of Fighters oyunlarını hatırlayacaksınızdır. SNK firması tarafından geliştirilen bu efsanevi dövüş oyunu serisi hemen hemen her atari salonunun en çok ilgi gören oyunları arasındaydı. Oyun dünya çapında da oldukça popülerdi ve The King of Fighters oyunları için ödüllü turnuvalar düzenlenmekteydi. Fakat geçtiğimiz son birkaç yıl içerisinde oyun piyasasının köklü değişikliklere uğraması nedeniyle SNK firması zor günler geçirmiş, King of Fighters serisinin geleceği tehlike altına girmişti.

SNK bir şekilde bu krizi atlattı ve oyunlarını geliştirmeye devam etti. Artık SNK oyunlarını farklı platformlarda da görebiliyoruz. King of Fighters serisinin son oyunu The King of Fighters 2012 bu oyunlardan bir tanesi. Oyun hem iOS için hem de Android için oyun severlerin beğenisine sunulmuştu.

Geçtiğimiz günlerle King of Fighters serisi çıkışının 20. yılını kutladı. SNK da bu kutlamaya özel olarak The King of Fighters 2012 oyununun Android versiyonunu tamamen ücretsiz olarak oyunculara sundu. İçerisinde bolca aksiyonun, güzel grafiklerin ve mobil cihazlar için kolaylaştırılmış kontrollerin yer aldığı oyunu Android cihazlarınıza bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

GTA: Chinatown Wars Android için Çıkış Yaptı!

YORUMLAR