Haftanın Android Oyunu: The Witcher Battle Arena

Haftanın Android Oyunu: The Witcher Battle Arena

Eğer Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz kaliteli ve eğlendirici bir mobil oyun arıyorsanız bu hafta The Witcher Battle Arena sizin için güzel bir seçim olacaktır. Bilgisayarlarda ve oyun konsollarında büyük ses getiren rol yapma oyunu serisi The Witcher'ın geçtiği evrende geçen bir MOBA oyunu olan The Witcher Battle Arena tamamen mobil cihazlar ve dokunmatik kontroller düşünülerek geliştirilmiş. İyi bir optimizasyona ve kaliteli grafiklere sahip olan oyun bu sayede rahat bir şekilde oynanabiliyor.

The Witcher Battle Arena'da temel olarak diğer oyuncularla birlikte takımlar oluşturuyoruz ve rakip takımlarla savaş arenalarında çarpışıyoruz. Bu savaşlardaki temel amacımız ise farklı kontrol noktalarının hakimiyetini ele geçirerek karşı takımın enerjisini tüketmek. Oyunda başarı kazandıkça 9 farklı kahramanın kilidini açabiliyoruz. Ayrıca oyunda kahramanlarımızı geliştirebilmemiz, onları büyülü zırh ve silahlarla donatabilmemiz de mümkün. Oyunda düşen eşyalar bize kahramanımızı güçlendirme imkanı verirken oyuna heyecan ve renk katıyor.

The Witcher Battle Arena hızlı ve eğlenceli bir oyun yapısına sahip. Oyundaki bir maç maksimum 10 dakika sürüyor. Oyunu dilerseniz tek başınıza yapay zekaya karşı, dilerseniz diğer oyuncularla birlikte yapay zekaya karşı, dilerseniz diğer oyunculara karşı oynayabilmektesiniz.

The Witcher Battle Arena'yı ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. The Witcher Battle Arena indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

League of Legends Türkiye Sunucusuna Geçişler 1 Ay Boyunca Ücretsiz

YORUMLAR