Haftanın Android Oyunu: The WUUUUUUUUUUUU

Haftanın Android Oyunu: The WUUUUUUUUUUUU

Eğer bu hafta boş zamanınızı keyifli bir şekilde değerlendirmek isterseniz sizi ismi kadar ilginç bir oyun yapısına sahip olan bir mobil beceri oyunu bekliyor. Haftanın Android Oyunu bölümümüzün bu haftaki konuğu olan The WUUUUUUUUUUUU bize alışılmıştan oldukça farklı ve yeni bir oynanış deneyimi sunuyor. The WUUUUUUUUUUUU'da temel olarak sesimizi kullanarak oyunu yönetiyoruz. Oyunda WUUUUUUUUUUUU adlı garip bir canavarın hikayesi konu alınıyor. WUUUUUUUUUUUU, korkunç görünse de küçük yaratıklara yardım etmek için çabalayan bir canavar. Onun yapması gereken şey ise küçük yaratıkların yaşadıkları kulübelere girmesini sağlamak. Biz de ona bu görevinde yardımcı oluyoruz.

The WUUUUUUUUUUUU'da, WUUUUUUUUUUUU'yu sesimiz ile aşağı indirebiliyor veya yukarıya doğru yükseltebiliyoruz. WUUUUUUUUUUUU'nun kafasında yer alan platform tepeden düşen küçük yaratıkların yollarını bulmasına yardımcı oluyor. Oyunda 3 farklı katta farklı renkte kulübeler bulunuyor. Biz sesimizle WUUUUUUUUUUUU'nun kafasındaki platformu, düşen yaratıklar ile aynı renge sahip olan kulübenin bulunduğu kata doğru yönlendiriyoruz. Sesimizi yükselttikçe WUUUUUUUUUUUU yükseliyor, sesimizi alçalttığımızda ise WUUUUUUUUUUUU da alçalıyor.

The WUUUUUUUUUUUU tek başınıza oynayabilmenizin yanısıra arkadaşlarınızla toplandığınızda birlikte oynayabileceğiniz keyifli bir oyun. The WUUUUUUUUUUUU'yu bu bağlantıyı kullanarak Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

PlayStation 2 Oyunlarını Bilgisayarınızda Oynamaya Ne Dersiniz? Bu Emülatörü Kaçırmayın!

YORUMLAR