Haftanın Android Oyunu: Tofu Hunter

Haftanın Android Oyunu: Tofu Hunter

Merhaba Tamindir takipçileri. Eğer bu haftasonu Android işletim sistemini kullanan mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyun arayışındaysanız doğru adrestesiniz. Her hafta sizinle dikkat çeken mobil oyunları paylaştığımız "Haftanın Android Oyunu" bölümümüzün bu haftaki konuğu Tofu Hunter oldu. Tofu Hunter, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz ve nişan alma yeteneklerinizi zorlu bir sınava sokabileceğiniz bir avcılık oyunu. Oyunda Tofu adlı ilginç yaratıkları avlamaya ve en yüksek puanı yakalamaya çalışıyoruz. Tofular, geyik ve tavşan karışımı yaratıklar olarak tanımlanabilir.

Tofu Hunter'da temel amacımız bize verilen kısıtlı süre içerisinde en çok tofuyu avlamak. Fakat işimiz çok da kolay değil; çünkü tofular tek bir mermiyle ölmeyebiliyorlar. Neyse ki oyunda farklı silah seçeneklerine sahibiz. Bu silahları bölümleri tamamlayarak kazanacağımız para ile satın alabiliyoruz.

Tofu Hunter'ın kontrollerinin gayet basit ve hassas olduğu söylenebilir. Grafiklerin göze hoş göründüğü, akıcı bir şekilde çalışan bu avlanma oyununu aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Microsoft, Solitaire Efsanesinin 25. Yılını Özel Turnuvayla Kutluyor

YORUMLAR