Haftanın Beleşi: Splash Cars

Haftanın Beleşi: Splash Cars

Eğer Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz güzel bir mobil oyun arıyorsanız doğru yerdesiniz. Mobil uygulama marketlerinde yeni yayınlanan Splash Cars adlı yarış oyunu sahip olduğu dinamik ve eğlenceli oyun yapısıyla boş zamanlarımızı keyifli bir şekilde değerlendirmemiz için bize güzel bir seçenek sunuyor. Splash Cars'da gri tonların hakim olduğu bir dünyaya konuk oluyoruz ve bu dünyayı renklendirmek için sürüş yeteneklerimizi kullanıyoruz. Aracımıza atlayarak hız yaparak geçtiğimiz yerleri boyuyoruz ve daha canlı hale getiriyoruz.

Splash Cars içerisinde heyecan dolu bir polis kovalamacası tecrübesi yaşayabilmeniz mümkün. Siz aracınızla etrafı boyadıkça polislerin dikkatini çekiyorsunuz ve polisler peşinize takılarak sizi durdurmaya çalışıyor. Oyun bu yönüyle bize GTA serisinin ilk iki oyununu hatırlatıyor. Oyun boyunca her bölümde farklı bir haritayı boyamaya çalışıyoruz. Bize verilen limitli benzinle haritanın belli bir oranını boyamış olmamız gerekiyor. Benzinimiz bitince bu oranı yakalayabilirsek bir sonraki bölüme geçiyoruz. Her yeni bölümde daha geniş bir harita ve daha yoğun polis kovalamacaları bizi beklemekte.

Splash Cars'ta altınları toplayarak yeni araçların kilidini açabilirsiniz. Oyunun grafikleri de bir hayli başarılı. Bu eğlenceli oyunu ücretsiz indirerek oynamaya başlamak için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

Oyun Performansınızı Ciddi Derecede Artıracak Küçük Değişiklikler

YORUMLAR