Haftanın iOS Oyunu: Adrenaline Rush - Miami Drive

Haftanın iOS Oyunu: Adrenaline Rush - Miami Drive

Bu hafta iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız yine size güzel bir tavsiyemiz var. Bu haftanın iOS oyunu seçimimiz bizi 70'lere geri döndürüyor. Dönemin havasını ve heyecanını yaşamak için Miami'ye yolculuk ediyoruz ve yine döneme özgü birbirinden güzel arabaları kullanabiliyoruz. Adrenaline Rush - Miami Drive hız sınırlarına ve kurallara meydan okumamıza imkan veren sonsuz koşu türünde bir yarış oyunu. Oyunda polisten kaçan bir sürücüyü yönetiyoruz ve karşımıza çıkan engellerden ve tuzaklardan sıyrılarak bize verilen görevleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Adrenaline Rush - Miami Drive içerisinde bolca aksiyona yer veren bir oyun. Bir yandan son hızda polisten kaçarken bir yandan trafikteki araçlara çarpmamaya çalışıyoruz. Ayrıca yanımızdan geçen araçlara ve polislere dokunarak onları yoldan çıkarabiliyoruz. Yol üzerindeki altınları da toplayarak kazandığımız puanı artırabiliyoruz. Bu altınları birbirinden güzel hız canavarlarının kilidini açmak için kullanabilmekteyiz.

Adrenaline Rush - Miami Drive oldukça güzel grafiklere sahip. Çizgi roman tadındaki grafiklere oyuna hoş bir hava kazandırıyor. Oyunu ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Brothers in Arms 3 Çıktı, Hemen İndirin!

YORUMLAR