Haftanın iOS Oyunu: Apocalypse Meow: Save the Last Humans

Haftanın iOS Oyunu: Apocalypse Meow: Save the Last Humans

Bu sıcak yaz günlerinde arkanıza yaslanıp biraz dinlenmeye ve keyifli bir mobil oyun oynayarak eğlenceli vakit geçirmeye hayır demezseniz Haftanın iOS Oyunu bölümümüzde sizi yine güzel bir mobil oyun tavsiyesi bekliyor. Bölümümüzün bu haftaki konuğu olan Apocalypse Meow: Save the Last Humans sadece iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlara ve iPad tabletlere özel olan bir uçak savaşı oyunu. Apocalypse Meow: Save the Last Humans'da hain kedilerin dünyayı yok etme planının sonrasında gerçekleşen olaylar konu alınıyor. Kediler galaktik uzay gemileriyle dünyaya saldırarak dünyayı yok etmeyi başarıyorlar ve hayatta kalan insanlar köşeye sıkışıyor. İnsanları kurtarmak ise insanoğlunun en sadık dostu olan köpeklere düşüyor. Köpekler teknoloji harikası savaş gemilerine atlayarak uzaya açılıyorlar ve galaksinin dört bir yanında kedileri kovalıyorlar. Bize de bu eğlenceye ortak olmak düşüyor.

Apocalypse Meow: Save the Last Humans, eskiden atari salonlarında oynadığımız klasik shoot em up türündeki kuşbakışı kamera açısıyla oynanan uçak savaşı oyunlarıyla aynı yapıya sahip. Uçağımız ekranda dikey olarka ilerliyor ve karşısına farklı düşmanlar çıkıyor. Bir yandan ateş ederken diğer yandan düşman ateşinden kaçıyoruz. Heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları da bizi bekliyor.

RPG elementleriyle zenginleştirilen Apocalypse Meow: Save the Last Humans oldukça güzel görünen grafiklere sahip. Oyunu bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Ayın En İyi iOS Oyunları (Temmuz 2015)

YORUMLAR