Haftanın iOS Oyunu: Bladelords

Haftanın iOS Oyunu: Bladelords

Eğer iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonunuzda veya iPad telefonunuzda oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız bu hafta Bladelords sizin için güzel bir seçim olacaktır. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dövüş oyunu olan Bladelords beklenmedik bir başarı sergileyen bir yapım. Eğe Street Fighter, King of Fighters veya Tekken gibi dövüş oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek Bladelords oyunculara 16 kahramandan birini seçebilme imkanı veriyor. Oyundaki kahramanların sayısı yayınlanan güncellemeler yoluyla da artırılmakta.

Eğer mobil cihazlarda dövüş oyunları oynamayı denediyseniz dokunmatik kontrollerin problem yaratabildiğine şahit olmuşsunuzdur. Bladelords ise kontroller bakımından iyi bir sonuç ortaya çıkarıyor. Oyunda komboları ve saldırıları gerçekleştirmek çok zahmetli değil ve oyun akıcı bir şekilde oynanabiliyor.

Bladelords grafik olarak da yüksek başarıya sahip. Oyundaki kahramanlar yüksek detaylı olarak tasarlanmmış, bunun yanında savaş alanları da gayet yüksek kaliteye sahip. Bladelords arkasına aldığı Unreal Engin 3 grafik motorunun hakkını veren bir oyun.

Farklı oyun modlarıyla zengin içerik sunan Bladelords'u bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Timberman, Flappy Bird'in Tahtına Oturabilecek Mi?

YORUMLAR