Haftanın iOS Oyunu: BreachTD

Haftanın iOS Oyunu: BreachTD

Merhaba Tamindir takipçileri. Haftanın en sevilen bölümü olan hafta sonu yine geldi ve biraz dinlenme imkanına sahip olduk. Hafta sonlarında farklı aktivitelerle uğraşabiliyoruz. Dışarı çıkıp gezip dolandıktan sonra akşam evimize döndüğümüzde yorgunluğumuzu atabilmek için arkamıza yaslanıyoruz. İşte tam bu anda eğlenceli bir mobil oyun açarak oynayabilir ve dinlenirken eğlenebiliriz. BreachTD de bu amaçla tercih edebileceğiniz güzel bir iOS oyunu.

iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir tower defence - kule savunma oyunu olan BreachTD, efsane strateji oyunu Starcraft 2'nin Squadron Tower Defense modunun mobil versiyonu olarak tanımlanabilir. Oyunda uzak gezegenlere yolculuk ederek koloniler kuran insanoğlunun hikayesi konu alınıyor. Hayatta kalmak için mücadele veren insanoğlunun kaderi Void adlı uzaylı yaratıklardan oluşan güçler tarafından tehdit ediliyor. Biz de oyunda Void güçlerini durdurmaya çalışan kahramanları yöneterek maceraya dahil oluyoruz.

BreachTD'de kahramanlarımızı paralı askerler ve özel savaş kartlarıyla destekliyoruz. Sahip olduğumuz birimlerin özel yeteneklerini ve savaş kartlarımızı düşman dalgalarına karşı ihtiyaç duyulan anlarda kullanarak savaşıyoruz. Düşman dalgalarının yanısıra heyecan dolu bölüm sonu canavarı savaşları da oyunda bizi bekliyor.

Güzel grafiklere sahip olan BreachTD'yi bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

Ayın En İyi iOS Oyunları (Mayıs 2015)

YORUMLAR