Haftanın iOS Oyunu: Corridor Z

Haftanın iOS Oyunu: Corridor Z

Dersleriniz sizi bu hafta çok mu yordu? Ağır iş yükünden, raporlardan ve sunumlardan bıktınız mı? O zaman sizi Haftanın iOS Oyunu bölümümüze alalım. Oyunlar boş zamanlarımızı değerlendirmemiz ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirmemiz için başvurduğumuz rahatlama çözümleri. Eğer iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınız veya iPad tabletlerinizde oyun oynayarak rahatlamayı tercih ediyorsanız size bu hafta oynayabileceğiniz güzel bir oyun önerimiz var. Corridor Z bolca heyecan ve aksiyon sunan bir zombi oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Corridor Z'de bütün olaylar küçük bir şehrin sıradan bir okulunda başlıyor. Sıkıcı bir gün gibi görünen sıradan bir okul gününde bütün hava öğrencilerin bir anda kana susamış zombilere dönüşmesiyle değişiyor. Kısa sürede yayılan salgın okulun büyük bölümünü eline geçiriyor. Güvenlik güçleri çağırılıyor; fakat onlar da salgını kontrol etmekte başarısız oluyorlar. Son çare olarak okulu kilitlemeye karar veriyorlar. Fakat unuttukları birşey vardır; o da içeride mahzur kalan 3 kahramanımız.

Corridor Z'de okulda kapalı kalan 3 kahramanın hayatta kalmasına yardımcı oluyoruz. Zombiler sürekli ğeşimizden kovalarken rafları yıkarak, tavandaki boruları düşürerek ve silahları toplayıp ateş ederek onları yavaşlatıyoruz ve bölüm sonunda doğru ilerliyoruz. İlginç bir sonsuz koşu oyunu olan Corridor Z'de farklı bir kamera açısı kullanılıyor. Kahramanlarımızı omuzlarının üzerinden görmek yerinde ön taraflarından görüyoruz ve peşimizden koşan zombileri takip edebiliyoruz.

Corridor Z reflekslerinizi sınıyor. Oyun kısa sürede bağımlılık yapabilmekte. Corridor Z'yi bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Hearthstone'u Artık Android ve iOS Telefonlarınızda Oynayabilirsiniz!

YORUMLAR