Haftanın iOS Oyunu: Crimsonland

Haftanın iOS Oyunu: Crimsonland

İlk olarak 2003 yılında bilgisayarlar için çıkmış olan shooter türünde başarılı bir aksiyon oyunu olan Crimsonland yenilenmiş versiyonuyla geri döndü. Kısa bi süre önce iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlara ve iPad tabletlere uyarlanmış Crimsonland HD adlı versiyonuyla çıkış yapan bu güzel oyunu denedik ve oldukça beğendik. Crimsonland HD oyunun ilk senaryo bölümünü ücretsiz olarak oynamanıza izin veriyor. Oyuncular uygulama içi satın alma yoluyla oyunun tam sürümüne sadece 8.5 TL ödeyerek sahip olabiliyorlar. Bu satın alma işlemi oyunda yeni bölümleri, ekstra oyun modları ve birçok yeni "perk" ve silah seçeneğini aktifleştiriyor.

Crimsonland kuşbakışı kamera açısıyla oynanan bir aksiyon oyunu. Oyunda tehlike dolu yabancı topraklarda tek başına hayatta kalmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Zombiler, örümcekler, uzaylılar ve korkunç canavarlar dört bir yandan bize saldırıyor ve bizi köşeye sıkıştırıyorlar. Bu saldırılardan ilginç silah seçeneklerini kullanarak sıyrılabiliyoruz.

Crimsonland'ın iOS versiyonunun oldukça başarılı bir şekilde dokunmatik sistemle uyumlu hale getirilmiş olduğu söylenebilir. Oyunun kontrollerine kısa süre içinde alışabiliyorsunuz. Zorluk seviyesi de dokunmatik sistem göz önüne alınarak ayarlanmış ve olması gerektiği derecede.

Crimsonland HD, genel olarak orjinal oyundaki aynı mantığı korumakta. Küçük arayüz değişikliklerinin yanında yenilenen kaplamalar ve HD ekranlarla uyumlu hale getirilen grafikler oyundaki ufak rötuşlar.

Crimsonland HD'yi bu bağlantıyı kullanarak indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz:

Ayın En İyi iOS Oyunları (Ekim 2014)

YORUMLAR