Haftanın iOS Oyunu: F18 Carrier Landing 2

Haftanın iOS Oyunu: F18 Carrier Landing 2

Eğer bayram nedeniyle sahip olacağınız bolca boş zamanınızda hangi oyunu oynasam diye düşünüyorsanız sizin için güzel bir önerimiz var. iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz simülasyon türünde bir uçak oyunu olan F18 Carrier Landing eğer gökyüzüne açılmak ve jet motoruna sahip bir savaş uçağını kullanmak nasıl bir duyguymuş merak ediyorsanız hoşunuza gidebilecek bir oyun. Gerçekçiliği ile öne çıkan bir uçak simülasyonu olan F18 Carrier Landing mobil cihazlarda görebileceğiniz en kaliteli simülasyonlardan biri.

F18 Carrier Landing'de oyuncular kullandıkları uçaklarla farklı görevleri yerine getirmeye çalışıyorlar. Oyunda kimi zaman normal uçak pistlerine ve hava alanlarına inmeye çalışırken kimi zaman uçak gemileri gibi iniş için büyük ustalık gerektiren küçük alanlara inmeye çalışıyoruz. Oyunda uçağımızı iPhone veya iPad'imizin hareket sensörlerini kullanarak yönetiyoruz. Oyunun kontrollerinin zor olmadığı söylenebilir. Ayrıca oyunda oyunculara 2 farklı türde kontrol sistemi sunuluyor. Normal kontrol sistemi uçağımızı kontrol etmemiz için gerekli olan temel şemayı sunarken simülasyon kontrol sistemi daha detaylı bir kontrol sistemi sunuyor.

F18 Carrier Landing'de doğru bir iniş yapmak için hızımızı, yüksekliğimizi doğru ayarlamalı, iniş takımlarımızı ve kanat kontrol sistemlerimizi doğru zamanlamayla kullanmalıyız. Oyunda bir uçağı indirmenin aslında nasıl büyük bir mücadele olduğunu anlayabiliyorsunuz. Bu eğlenceli simülasyonu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Haftanın Android Oyunu: Metin Uca'dan Gaf Dağı

YORUMLAR