Haftanın iOS Oyunu: Fallout Shelter

Haftanın iOS Oyunu: Fallout Shelter

Nükleer bir felaket sonucu ortaya çıkan post-apokaliptik dünyada kendi sığınağınızı inşa etmeye ne dersiniz? O zaman Fallout Shelter kaçırmamanız gereken bir mobil oyun olacaktır. Yayınladığı üst kalite bilgisayar ve konsol oyunlarıyla tanıdığımız Bethesda firması E3 2015'te Fallout 4'ü resmi olarak duyurarak büyük bir sürpriz yapmıştı. Fakat Bethesda'nın sürprizleri sadece Fallout 4 ile sınırlı değildi; çünkü firma mobil cihazlar için yayınlanacak ike Fallout oyunu olacak Fallout Shelter'ı da bu etkinlikte resmi olarak tanıttı ve hemen ardından App Store üzerinden iOS kullanıcılarının beğenisine sundu.

Fallout Shelter temel olarak iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz SimCity ve Sims karışımı bir oyun olarak tanımlanabilir. Oyunda insanların radyoaktif serpinti ve mutantlara karşı saklanabilecekleri "Vault" adlı sığınakları inşa etmeye, geliştirmeye ve insanları bu sığınağa çekmeye çalışıyoruz. Vault'u geliştirirken yerleşecek insanlara yeni odalar hazırlıyor, bu odaları modern bir şekilde donatıyoruz. Ayrıca dışarıdan gelecek tehditlere karşı savunma sistemlerimizi geliştirmemiz de gerekiyor. Oyunda sığınağımızdaki insanları mutlu etmemiz büyük önem taşıyor. Bu işi onları doğru işlerle görevlendirerek ve sığınağımızdaki sosyal imkanları geliştirerek gerçekleştirebiliyoruz.

Fallout Shelter oldukça detaylı bir oyun yapısına sahip. Eğer ilginç bir oyun tecrübesi yaşamak isterseniz Fallout Shelter'ı kaçırmayın. Oyunu bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Falout Shelter'ı bilgisayarınızda nasıl oynayabileceğinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz:

Fallout Shelter Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Sevilen RPG Titan Quest Mobil Cihazlara Geliyor!

YORUMLAR