Haftanın iOS Oyunu: Fist of Fury

Haftanın iOS Oyunu: Fist of Fury

Eğer bu hafta iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonunuzda veya iPad tabletinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız sizin için yine güzel bir önerimiz var. Haftanın iOS Oyunu bölümümüzün bu haftaki konuğu Fist of Fury adlı ilginç bir dövüş oyunu oldu. Fist of Fury temel olarak dövüş yeteneklerimizi ve reflekslerimizi zorlu bir teste sokan bir oyun. Oyundaki tek amacımız üzerimize akın akın saldıran düşmanlara karşı en uzun süre ayakta durmak. Bu iş için ise yumruklarımızı kullanıyoruz ve dört bir yandan bize saldıran düşmanlara günlerini gösteriyoruz.

Fist of Fury 90'lı yıllarda televizyonlarımıza bağladığımız atarilerimizde oynadığımız retro oyunlara benzer bir görünüme sahip. 8 bit grafiklerle donatılmış oyun yine aynı havayı yansıtan ses efektlerine de sahip. Oyunda 4 yönlü bir savaş alanında savaşıyoruz. Her yönden farklı düşmanlar bize saldırıyorlar ve bu düşmanları bize değmeden yok etmemiz gerekiyor. Bu nedenle hızlı ve isabetli vuruşlar yapmamız gerekiyor. Oyunda ilerledikçe oyun daha zor ve daha heyecanlı hale geliyor.

Fist of Fury'de kendine has yeteneklere sahip 21 kahramandan birini seçebilirsiniz. 6 farklı savaş alanı ve oyunlarınızı video olarak kaydetme ve paylaşma özelliği Fist of Fury'de sizi bekleyen diğer özellikler.

Fist of Fury'i bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Brothers in Arms 3 Çok Yakında Bizlerle

YORUMLAR