Haftanın iOS Oyunu: Frontier Heroes

Haftanın iOS Oyunu: Frontier Heroes

Eğer bu hafta iPhone telefonlarınızda veya iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir iOS oyunu arıyorsanız Frontier Heroes hoşunuza gidebilir.

iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabilşeceğiniz Frontier Heroes yediden yetmişe tüm oyun severlere hitap eden bir mobil oyun olarak tasarlanmış. Oyunda tarih bilgisi bize oldukça eğlenceli bir şekilde aktarılmakta.

Frontier Heroes'da Amerika'nın kuruluş hikayesine adım adım tanık olmaktayız. Bu kuruluş hikayesini görsel olarak canlandıran oyunda zekamızı, reflekslerimizi ve yeteneklerimizi test eden birçok farklı mini oyun bizleri beklemekte. Kızılderililerin hikayelerinden anlatılmaya başlanan Amerika'nın kuruluş öyküsünde Kızılderililer'in nasıl yaşadıklarını öğrenebiliyor, ok atma gibi yetenekleri üzerinde ustalaşabiliyoruz. Bundan sonra ise kovboyların dönemi geliyor. Vahşi Batı'nın tehlikeleriyle yüzleştiğimiz bu çağdan sonra ise Amerikan devrimini tectübe ediyoruz. Bütün bu olaylar oldukça eğlenceli küçük oyunlarla bize sunuluyor.

Frontier Heroes içerisinde birçok farklı oyun türünü bulabileceğiniz bir oyun. Eğer hikaye tadında bir oyun oynamak isterseniz ve tarih bilginizi geliştirmek isterseniz Frontier Heroes'ı denemenizi tavsiye ederiz.

18 Milyon Kopyaya Ulaşan Minecraft Rekora Doymuyor

YORUMLAR