Haftanın iOS Oyunu: Guardians of Valor

Haftanın iOS Oyunu: Guardians of Valor

Eğer mobil cihazlarınızda strateji oyunu oynamayı seviyorsanız bu haftasonu sizi bekleyen güzel bir seçeneğiniz var. Haftanın iOS Oyunu bölümümüzün bu haftaki konuğu olan Guardians of Valor, kule savunma oyunu - tower defence türünün başarılı bir temsilcisi. Oyunda toprakları düşman tarafından istila edilmek üzere olan bir krallığakonuk oluyoruz ve bu krallığı düşmana karşı savunmakla görevli olan bir komutanın yerine geçiyoruz. Oyunda bize düşen görev krallığın topraklarının işgal edilmemesi için gerekli önlemleri almak. Bu işi gerçekleştirebilmek amacıyla çeşitli saldırı şekillerine sahip savunma kulelerini haritada ihtiyaç duyulan noktalara doğru zamanda yerleştiriyoruz ve akın akın üzerimize saldıran düşmanlara karşı kullanıyoruz.

Guardians of Valor'da bize farklı savunma kulesi türleri sunuluyor. Düşmanları yok ettikçe bu kuleleri geliştirebiliyoruz. Ayrıca savaş alanına sürdüğümüz kahramanlar düşman birliklerine hasar vermede ve onları yavaşlatmada iyi iş çıkarabiliyor. Kahramanları kullanabilmemiz oyunu daha da stratejik bir yapıya sokuyor.

Unreal Engine 4 grafik motoruyla hazırlanan Guardians of Valor oldukça güzel grafiklere sahip. Oyunu iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Fallout Shelter, App Store'un Yeni Kralı Oldu

YORUMLAR